O nás

RABEN OSTRAVA, s.r.o. 

Společnost RABEN OSTRAVA, s.r.o. se specializuje na dodávky a výrobu čerpadel pro různé účely. Zajišťujeme střední a generální opravy čerpadel a jiných vybraných zařízení, obnovy jednotlivých čerpacích stanic a čistíren odpadních vod. Dodáváme armatury, kompenzátory, odvaděče parního kondenzátu, výměníky tepla, další zařízení vodního hospodářství a náhradní díly k čerpadlům, jako jsou mechanické ucpávky, spojky, těsnění.

V našem sortimentu naleznete také bezosé spirálové dopravníky, výrobky z čediče, převodovky, motory aj.

Zabýváme se realizacemi v oblasti strojního obrábění kovů a zámečnických prací. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů od běžných hutnických výrobků přes svařence, odlitky a výkovky.

Jsme výhradními a obchodními zástupci mnoha firem, jejichž podrobný seznam naleznete zde

Zajišťujeme uvádění čerpadel do provozu a výjezdovou servisní činnost. Ve výrobě čerpadel zavádíme nové technologie, používáme moderní programy a vycházíme vstříc novým trendům a požadavkům. Jsme připraveni řešit i ty nejsložitější požadavky našich zákazníků. 

Dodávky našich čerpadel směřujeme do oblastí: 

  • těžkého strojírenství
  • těžby surovin 
  • hutnictví
  • potravinářství 

Od roku 2004 má společnost vybudovaný systém kvality dle normy ČSN EN ISO 9001, certifikovaný společností TÜV SÜD Czech s.r.o. Na základě aktivní spolupráce se svými dodavateli a odběrateli se snažíme vybudovaný systém kvality stále zdokonalovat a rozvíjet.

 

Zastoupení firem

Certifikace

Výpis z obchodního rejstříku